mars-tshirt.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması veya aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilir, ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sanal mağazamızdan ( mars-tshirt.com ) aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

İade etmek istediğiniz ürünler ekibimiz tarafından incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 9’daki “Cayma Hakkı” ve Madde 9’daki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

İade etmek istediğiniz ürünler “Mesafeli Satış Sözleşmesi” şartlarına uygun ise ürüne ait para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza/banka hesabınıza 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Ürün Değişim Talepleri

mars-tshirt.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ürün değişimi yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili yapılacak tüm kargo gönderi ücretleri müşteriye aittir.

Yasal İade Süresi, Koşulları ve Onay Süreci

Ürünlerimizin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilen ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle beraber ürünü iade edebilirsiniz

İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, aşağıda bulunan iade&değişim formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün adını, sipariş numarasını, iade sebebini ilgili yerlere yazınız ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz.

İadeniz ilgili birim tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre fundahobi.com ’un ürünü teslim alması ile başlar.

İade Gönderimi

Kargo ile yapılacak ürün iadelerini dilediğiniz bir kargo firması ile Mars Tshirt adına gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İade için gönderilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından karşılanır.

Hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi yada iadesi için yapılan gönderilerin kargo bedeli mars-tshirt.com tarafından ödenecektir.

Ürün iadelerinde, “kusurlu ürün iadeleri” haricinde sadece ürün bedeli geri ödenmekte olup sipariş esnasında ödenmiş olan kargo ücretinin geri ödemesi olmamaktadır. Ürün iadesi sonucunda sipariş miktarınızın ücretsiz kargo sınırının altına düştüğü durumlarda iade sonucu ortaya çıkan toplam bedele göre oluşan kargo ücreti geri ödeme tutarından düşülüp kalan bakiye ödenecektir.

Ürün iadeleriniz için adres bilgimiz;

Mars Tshirt
Yeşilyurt Mh 70405 Sk No:1 Seyhan/Adana
0551 656 47 14

Dikkat

Onayladığınız satın alma sözleşmesinin 8 ’inci maddesinde yer alan “Cayma Hakkı”, ürünü teslim aldıktan sonra beğenmezseniz, gidiş/geliş kargo ücretini ödemek kaydı ile iade edebilirsiniz.

Ürün Açıklamaları Hakkında

Satın alınan her ürün, ürün açıklamasına göre satılmaktadır. Fundahobi.com web sitesinde bulunan ürünlerin renkleri mümkün olduğu kadar gerçeğine yakın olarak çekilir ve düzenlenir. Fakat, farklı bilgisayarlar ve mobil cihazlarda ekran ayarları ve model sebebi ile renkleri farklı olarak görüntüleyebildiğinden, gerçeği ile aynı olması henüz mümkün olmamaktadır.

mars-tshirt.com web sitesinde belirtilen ürünlerin detaylarının, açıklamalarının ve fiyatlarının ilgili bilgi sisteme girildiği andan itibaren doğru olmasını sağlamak için tüm gayreti gösterir. Belirtilen ürün bilgileri doğrultusunda, ürün bilgilerine dikkat edilmediği için yapılacak ürün iade ya da değişimlerinde tüm masrafları alıcı öder.